Potřebuje si vytvořit přehled literatury a najít relevantní publikace? Potřebuje zanalyzovat produktivitu vaší instituce, zhodnotit mezinárodní spolupráci nebo identifikovat experty na danou problematiku. Pak přesně pro vás připravila společnost Clarivate Analytics na květen 2022 webináře na tato témata v češtině.

Seznam aktuálně chystaných webinářů v češtině / slovenštině:

  • Vytvorte si prehľad literatúry s istotou, 19. 5. 2022 od 13:00, registrace.
  • Využite InCites na skutočnú SWOT analýzu a rôzne porovnávania, 31. 5. 2022 od 10:00, registrace.

Přehled všech aktuálně nabízených webinářů v různých světových jazycích naleznete na stránkách společnosti v sekci Training.

Pro účast na webinářích je potřeba se dopředu zaregistrovat. Anotace jednotlivým webinářům jsou k dispozici v registračních formulářích – viz. odkazy výše.

Zmeškali jste dřívější webináře, potřebujete si něco zopakovat nebo cítíte, že potřebujete trénink zaměřený na konkrétní produkt nebo funkci? Pak si můžete prohlédnout archiv webinářů nebo se podívat na některé z řady připravených treninkových videí.

Užitečné informace a kontakty na zástupce pro ČR najdete také na českém mikrowebu Web of Science Group.

 

Všechny časy jsou uvedeny v pásmu CET (Praha, Bratislava). Pozor Webex může uvádět jiná časová pásma. Začátek webináře v CET si můžete přepnout v nastavení Webexu pomocí odkazu „Change time zone“.

 

Webináře Clarivate Web of Science – květen 2022