Koronavirus má vážný dopad i na akademické knihovny v celé Evropě. Mnoho knihoven již upravilo nabízené služby nebo dokonce úplně zavřelo.

V důsledku koronaviru byla zrušena i výroční konference LIBER 2020 v Bělehradě. Snad se tedy osobně budeme moci setkat v roce 2021.

Protože organizátoři nechtěli přerušit téměř 50ti letou tradici, rozhodli se, že zorganizují konferenci online. Proběhne v týdnu od 22. června 2020 a přístup do jednotlivých sekcí a na semináře je zdarma. Počet účastníků je však omezen, proto je potřeba se včas přihlásit, pokud se opravdu chcete zúčastnit online přednášky. Některé části se rovněž překrývají, ale ani tak není potřeba se bát, že byste přišli o zajímavé téma. Všechny části konference budou zaznamenány a otevřeně sdíleny, takže se budete moci zpětně podívat na to, co vám uteče.

Program s odkazy na přihlášení od jednotlivých sekcí a workshopů je k dispozici na webových stránkách konference LIBER 2020.

Vybrané sekce a workshopy budou promítány v prostorách Ústřední knihovny VŠB-TUO. Zájemci o účast se mohou hlásit přes formulář níže.

 

LIBER 2020 ONLINE
Štítky: