VŠB-TUO má pro Logo MIT Press Direct období 1. 2. – 31. 3. 2021 zkušební přístup ke kolekci knih od vydavatelství Massachusetts Institute of Technology (MIT Press). Nutnou podmínkou je být v síti univerzity nebo pro přihlášení z domu využít VPN – návod na portálu CIT.

MIT Press již více než padesát let publikuje významná díla předních pedagogů a výzkumných pracovníků z celého světa. Kolekci tvoří přes 3 000 knih různorodých témat od architektury, ekonomie, počítačové vědy až po urbanismus či vzdělávání. To je více než 620 000 stránek obsahu, včetně nových publikací a klasických titulů jako jsou:

• 101 Things to Learn in Art School by Kit White
  • Energy and Civilization: A History by Vaclav Smil
  • The Handbook of Brain Theory and Neural Networksedited by Michael A. Arbib
  • How to Write a Thesis by Umberto Eco
  • Lifelong Kindergarten: Cultivating Creativity through Projects,Passion, Peers, and Play by Mitchel Resnick
  • Robot-Proof: Higher Education in the Age of Artificial Intelligenceby Joseph E. Aoun
  • Data Science by John D. Kelleher and Brendan Tierney
  • Post-Truth by Lee McIntyre
  • Machine Learning by Ethem Alpaydin

""

Informace o databázi MIT Press Direct najdete na webové stránce Ústřední knihovny nebo můžete přejít webovou stránku MIT Press Direct a rovnou si prohlédnout nabídku knih.

Využijte příležitost získat dokumenty, které by jinak byly nedostupné.

MIT Press Direct – zkušební přístup