V lednu 2021 proběhnou webináře společnosti Clarivate (Web of Science Group) ze série Research Smarter. Všechny webináře budou v prezentovány v českém jazyce.

Logo společnosti Clarivate

Jak využít bibliometrické analýzy na zlepšení časopisu?

Pondělí 18. 1. 2021 – 10.00 CET (Praha, Bratislava)

Jste šéfredaktorem nebo redaktorem časopisu a hledáte způsoby, jak vylepšit časopis? Bibliometrické analýzy v InCites Benchmarking and Analytics Vám ulehčí analýzu aktuálního stavu časopisu a identifikaci silných stránek. Naši experti Vám ukážou, které analýzy a metriky Vám pomůžou k dosáhnutí Vašich cílů.

Představujeme InCites Citation Topics

Úterý 19. 1. 2021 – 9.30 CET (Praha, Bratislava)

Citation Topics je nové klasifikační schéma vytvořené na úrovni jednotlivých článků. Toto schéma bylo vytvořeno ve spolupráci s Centre for Science and Technology Leiden a Institute for Scientific Information (ISI)TM. Připojte se k nám a zjistěte, co vám tato novinka umožňuje.

Jsou všechny publikace našich autorů vyhledatelné pomocí Organization Enhanced Name?

Čtvrtek 21. 1. 2021 – 9.30 CET (Praha, Bratislava)

1 oficiální název, 10 názvů fakult = 1000 různých variant v publikacích.
Jak zajistit, aby byly všechny publikace k dohledání?
Připojte se k našemu prakticky zaměřenému webináři a získejte tipy, jak dohledat nepřiřazené publikace a jak zajistit, aby byly tyto práce přiřazeny ke správné instituci.

Financování výzkumu ve Web of Science

Úterý 26. 1. 2021 – 13.30 CET (Praha, Bratislava)

Potřebujete vědět, které organizace financují výzkum ve vašem oboru? Zajímá vás citační ohlas tohoto výzkumu? Připojte se na náš webinář a naučte se analyzovat data o financování na národní úrovni.

Máte ve své knihovně to, co vaši výzkumníci potřebují?

Čtvrtek 28. 1. 2021 – 9.30 CET (Praha, Bratislava)

Budování knihovních sbírek je nekončící proces.
Připojte se k našemu webináři a zjistěte, jak vám různé nástroje z portfolia WoS mohou pomoct v profilování a budování vaší knihovní kolekce.
Připravte pro své výzkumníky to nej pomocí Master Journal List, WoS, JCR a InCites.

Seznam nabízených webinářů a registrace

Poznámka pořadatelů: Účastníci se mají registrovat e-mailovou adresou domovské organizace.

Webináře Web of Science Group – leden 2021